joomlarulit.com

copernicus

Даний сайт містить індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового
 співробітництва та виконання спільних наукових проектів.

 

elibraryru 

Міжнародна бібліографічна база даних наукових публікацій  вчених. Для отримання даних про публікації та цитованості статей на основі бази даних РІНЦ використовується аналітичний інструментарій ScienceIndex (Russian Science Citation Index)

 

google

Вільна доступна пошукова система, яка індексує повний   текст   наукових   публікацій  всіх  форматів  і  дисциплін. Ілюструє статистику  цитування із визначення індексу Хірша та індексу цитування.

 

Scientific

SIS пропонує науковцям доступ до академічних баз даних. Фокусується на цитуванні, індексації, аналізі цитованості, і підтримує бази даних, що охоплюють тисячі наукових журналів. SIS забезпечує кількісну та якісну оцінку рейтингу, а також категоризацію журналів для академічного аналізу та передового досвіду. Цей фактор використовується для оцінювання престижу журналів.

citefactor

CiteFactor   це   платформа,   що  забезпечує  індексування  основних міжнародних журналів та матеріалів. Автор може отримати інформацію про імпакт   фактор  міжнародного  журналу,  роботи  (наукові  статті)  та інформацію про майбутні події. Усі сторінки журналу мають посилання на веб-сторінки видавців, які інтегровані у платформу CiteFactor.
Метою  платформи  є  збільшення  видимості  та  простота  використання наукових та наукових журналів з відкритим доступом.